TEKNİK SERVİS

Müşteri odaklı çalışma , öğrenme ve birlikte gelişme  servis anlayışımızdır.

 

Trio Teknik Cihazlar olarak enstrümantal analiz cihazları konusunda deneyimli kadrosuyla kalorimetre cihazları, TGA cihazları, karbon kükürt tayin cihazları, elementel analiz cihazları, azot-oksijen tayin cihazları, azot protein tayin cihazlarınız için en hızlı ve en güvenilir çözümleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
Kapsamlı, güçlü ve çok iyi satış sonrası servis sağlayarak teknik servisimizden olan memnuniyetimizi arttırmak öncelikli hedeflerimizdendir. Kaliteli servis için gelişen teknolojiyi takip etmenin, sürekli kendini yenilemenin ve kaliteli servis için öncelikle kaliteli insan gerektiğinin bilinciyle hareket etmekteyiz.

Hizmetlerimiz

 

Tek Seferlik Bakım ve Arıza Giderimi
Cihazında oluşan arızanın giderilimesi için sizlere önerdiğimiz en hızlı çözümdür. Bu opsiyonda, oluşan arızanın giderilmesi yerinde müdahale ile tecrübeli teknik kadromuzla gerçekleştirilmektedir.
Tek Seferlik Bakım Anlaşmaları Neleri Kapsar?
1- Cihazınızda oluşa arızanın yerine tespiti.
2- Arızanın giderilmesi

 

 Yıllık Bakım Anlaşmaları
Yıllık Bakım Anlaşmaları, cihazlarınızın hem rutin bakımlarını kapsayan hemde arıza giderilmesini içeren bakım anlaşmalarıdır.
Standart Yıllık Bakım Anlaşmaları;
1- Yıl içerisine 2 adet rutin cihaz  bakımını kapamaktadır.
2- Bakım dışında oluşacak her hangibir arızada sözleşmede belirlenen süre içerisinde müdahale ve arızanın tespiti ve giderilmesi.
Opsiyonlu Yıllık Bakım Anlaşmaları;
Bu anlaşmada hem rutin bakım sayısı hemde arıza halinde cihaza mudahale sayısı değiştirilebilir. Daha esnek olan bu anlaşmada  kullanıcı kendi ihtiyacına göre bakım ve arıza mudahale  sayılarını belirleyebilir.